Skip to main content

OUTSOURCING IT WARSZAWA

kompleksowa obsługa informatyczna firm w Warszawie, w kraju i za granicą – działamy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient.

COM IT SOLUTION to najlepszy wybór outsourcingu It dla Twojej firmy. Nasze usługi informatyczne to pewność i satysfakcja.

Zobacz ofertę

Outsourcing IT Warszawa - dlaczego warto skorzystać?

Outsourcing IT to rozwiązanie powszechnie stosowane na całym świecie. Jest to optymalne dla dużych firm jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw. Outsourcing zapewni całościową obsługę informatyczną a także zagwarantuje bezpieczeństwo informatyczne Twojej firmie.

Zależy nam na tym, abyś był w pełni usatysfakcjonowany poziomem obsługi informatycznej Twojego przedsiębiorstwa.

Dlatego uważnie słuchamy tego, co mówisz i zawsze stosujemy indywidualne podejście - przekuwamy w czyn Twoje potrzeby.

Czytaj więcej

Obsługa IT zmniejszy koszty utrzymania Twojej firmy

Wiemy w jaki sposób uniknąć niepotrzebnych kosztów outsourcingu informatycznego. Współpraca z różnymi kontrahentami na rynku krajowym i zagranicznym potwierdza, że nasi klienci doceniają naszą dbałość o optymalizowanie kosztów jakie niesie za sobą outsourcing it.

Usługi informatyczne zlecane na zewnątrz to często duża oszczędność pieniędzy i czasu dla wielu firm.

Z jednej strony oznacza brak konieczności inwestowania w utrzymanie zespołu specjalistów, z drugiej pozwala bardzo precyzyjnie zamawiać i używać w czasie często bardzo drogich narzędzi i oprogramowania.

Czytaj więcej

Consulting IT to niezbędna wiedza na wyciągnięcie ręki

Nasza wiedza i doświadczenie to bezcenny kapitał, którym szczycimy się w branży od wielu lat. Zatrudniamy specjalistów, którzy nie tylko dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, ale także są gotowi stale poszerzać i aktualizować swoją wiedzę.

Nie ważne czy czy to Gdańsk, Kraków czy Warszawa outsourcing oferowany przez Con IT Solution to gwarancja dostępu do eksperckiej wiedzy za każdym razem kiedy tego potrzebujesz.

Odrzucamy wszelkie schematy usług informatycznych. Chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie bez względu na to czy realizujemy projekty dla nowych czy stałych klientów.

Czytaj więcej

FIRMA IT WARSZAWA - OUTSOURCING IT WARSZAWA

Oferujemy wsparcie nie tylko na terenie Warszawy. Nasz outsourcing IT (w którym posiadamy 15-letnie doświadczenie) to najlepsze rozwiązania i profesjonalizm obsługi informatycznej zarówno dla dużych przedsiębiorstw jak i małych i średnich firm w całej Polsce.

Oferujemy również usługi firmom międzynarodowym, które mają lub chcą stworzyć swoje oddziały w Polsce. Występujemy w roli wewnętrznego działu informatycznego. Dzięki bogatemu doświadczeniu wiemy doskonale jakie wyzwania dla współczesnych firm stawia rynek.

Każdego dnia poznajemy nowe technologie, które są wykorzystywane w międzynarodowych firmach. Świadczymy usługi i wsparcie it, doradztwo nie tylko w Warszawie. Nasz outsourcing it jest znany w różnych częściach świata.

Wsparcie naszych specjalistów jest kluczowe w utrzymaniu najważniejszych procesów w przedsiębiorstwach usługowych i produkcyjnych.

Obsługa informatyczna firm na najwyższym poziomie

Usługi informatyczne w naszym wykonaniu to obsługa informatyczna gwarantująca jakość, elastyczność oraz fachową wiedzę na temat usług informatycznych i najnowszych technologii.

Outsourcing informatyczny Warszawa

Kompleksowe usługi informatyczne w każdym obszarze:

Outsourcing IT

Zastanawiasz się, komu najlepiej powierzyć outsourcing it - realizację kompleksowych usług w zakresie infrastruktury informatycznej? Nasza firma COM IT SOLUTION wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, oferując profesjonalny poziom usług informatycznych... 

Zobacz więcej

Serwis IT

Interesuje Cię długotrwała współpraca? Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalny serwis, dzięki któremu nie będziesz musiał obawiać się ewentualnych awarii serwerów, sieci, sprzętu czy oprogramowania komputerowego...

Zobacz więcej

Consulting IT

Outsourcing to także wiedza. Nie wiesz, jak wykorzystać nowoczesne technologie do wzmocnienia swojej pozycji na rynku? Masz pytania dotyczące usług informatycznych? Nie wiesz jak outsourcing it mógłby przysłużyć się Twojej firmie? Nie wiesz jak powinna wyglądać prawidłowa administracja serwerami? Niezwłocznie zwróć się do nas z prośbą o fachowe doradztwo. Rozwiązywanie problemów mamy we krwi. ...

Zobacz więcej

Oprogramowanie

Pragniesz, aby Twoja firma pracowała na jak najlepszym oprogramowaniu? Rozumiemy tę potrzebę. Sami wykorzystujemy w swej pracy najlepsze i najnowocześniejsze programy. Naszym celem jest dostarczenie dla naszych klientów i ich pracowników najwyższej jakości narzędzi. Outsourcing z nami to najlepszy wybór....

Zobacz więcej

Sprzęt

Bezpieczeństwo i komfort pracy to nie tylko systemy operacyjne dla pracowników ale także sprzęt jaki dostarczamy naszym klientom. podobnie jak oprogramowanie powinien być innowacyjny i działać bezawaryjnie przez wiele lat. W ramach świadczonych przez nas usług IT doradzimy Ci w kwestii wyboru najlepszego sprzętu...

Zobacz więcej

Secure IT

Zbyt mała uwaga poświęcana ochronie danych osobowych to częsty błąd wielu firm. Z nami nie musisz się tym więcej przejmować. Dostarczamy rozwiązania informatyczne gwarantujące bezpieczeństwo danych firmy, nie tylko ochronę danych osobowych ale także serwerów i całej infrastruktury i sieci używanej przez przedsiębiorstwa....

Zobacz więcej

Backup IT

Wiesz jaka jest wartość utraconych danych dla Twojej branży? Obawiasz się utraty zgromadzonych na firmowych serwerach danych? Niepotrzebnie! Nasi specjaliści wiedzą na czym polega zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych. Backup danych, stały monitoring oraz bezpieczeństwo danych a także ich użycie zgodne z procedurami to stałe elementy naszego działania....

Zobacz więcej

Administracja sieciowa

Przeraża Cię liczba zadań, których wymaga administracja sieci albo administracja serwerami? Nic dziwnego to często najbardziej problematyczna strona obsługi informatycznej firm. Wszystkim naszym klientom zapewniamy całościowe usługi również w tym obszarze....

Zobacz więcej

Monitoring informatyczny

Chcesz zagwarantować firmowym systemom komputerowym poprawne funkcjonowanie a także sprawne działanie serwerów? Monitoring ich funkcjonowania jest jednym z kluczowych elementów naszego outsourcingu i jednym z podstawowych celów naszych specjalistów....

Zobacz więcej

Outsourcing it Warszawa

CO TO JEST OUTSOURCING IT I DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG COM IT SOLUTION?

Jeśli nie zastanawiałeś się nigdy nad outsourcingiem IT dla Twojej firmy to zrób to teraz! Outsourcing IT czyli kompleksowa obsługa informatyczna firmy zlecana na zewnątrz to doskonałe rozwiązanie!

Pozwoli Ci nie tylko obniżyć koszty utrzymania wewnętrznego działu IT, ale również zapewni dostęp do potrzebnych, nowoczesnych narzędzi bez konieczności zakupu sprzętów i licencji na własność. 

Wsparcie informatyczne na wyciągnięcie ręki - w każdej chwili, kiedy tego potrzebujesz, bez konieczności utrzymywania potrzebnej kadry i infrastruktury.

Wybierz outsourcing it. Warszawa, Polska oraz inne kraje. Profesjonalne, szyte na miarę usługi informatyczne jakich potrzebuje Twoja firma.

Utrzymanie potrzebnej infrastruktury informatycznej oraz zespołu informatyków często bywa wyzwaniem. Jeśli szukasz kogoś, kto będzie w stanie wziąć na siebie cały ciężar odpowiedzialności za administrowanie firmową siecią oraz rozwiązywanie różnych problemów technologicznych, cóż… Naprawdę, nie mogłeś lepiej trafić.

Od tej pory Twoim jedynym zmartwieniem będzie prowadzenie bieżącej działalności firmy. Jej kompleksową obsługą informatyczną zajmiemy się my. A o korzyściach wynikających z naszej współpracy będziesz mógł przekonać się już wkrótce.

Outsourcing IT w wykonaniu Com It Solution to gwarancja najwyższej jakości usług!

Szukamy rozwiązań, proponujemy odpowiednie narzędzia

Dopasowujemy się do potrzeb klienta

Wprowadzamy nowości informatyczne, które ułatwiają prowadzenie biznesu


Informatyczna obsługa firm jako INTEGRATOR IT

Dostarczamy wysokiej jakości standardowe rozwiązania outsourcingowe. Ale to nie wszystko!

Infrastruktura informatyczna to często ogromny złożony z wielu różnych elementów system. Jego prawidłowe funkcjonowanie może zapewnić jedynie odpowiednia integracja poszczególnych narzędzi i funkcji.

W COM IT SOLUTION Tworzymy również nowe rozwiązania optymalizujące i integrujące działanie rożnych systemów. Dostarczamy potrzebne narzędzia dostępne na rynku oraz szkolimy jak ich używać.