Skip to main content

Usługi informatyczne dla firm Warszawa

Jakie usługi wchodzą w skład outsourcingu informatycznego?

Outsourcing IT

Zastanawiasz się, komu najlepiej powierzyć realizację kompleksowych usług w zakresie infrastruktury IT?

Zapytaj o Outsourcing IT

Nasza firma wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom, oferując Ci profesjonalne wsparcie informatyczne. Dysponujemy kilkuletnim doświadczeniem w dziedzinie wdrażania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w firmach IT, nie ma przed nami żadnych tajemnic, a nasza opieka informatyczna, świadczona z pełną pasją i zaangażowaniem, to najlepsze, co może spotkać Twoją organizację. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każde przedsiębiorstwo jest inne. Dlatego zanim przystąpimy do wdrożenia procedur, jako profesjonalny integrator systemów IT, najpierw opracowujemy najlepszą w danym przypadku strategię działania, a potem punkt po punkcie realizujemy jej założenia. W ramach oferowanego outsourcingu IT przeprowadzamy także monitoring usług, a w razie potrzeby dokonujemy modyfikacji w całym systemie. Zredukujemy do minimum wszelkie niedogodności związane z wprowadzaniem najnowocześniejszych technologii w firmie.

Serwis IT

Interesuje Cię długotrwała współpraca?

Zapytaj o Serwis IT

Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalny serwis IT, dzięki któremu nie będziesz musiał obawiać się ewentualnych awarii sprzętu czy oprogramowania komputerowego. Naprawę pozostaw nam. Znamy się na tym jak mało kto!

Consulting IT

Nie wiesz, jak wykorzystać nowoczesne technologie do wzmocnienia swojej pozycji na rynku?

Zapytaj o Consulting IT

Niezwłocznie zwróć się do nas z prośbą o fachowe doradztwo IT. Podpowiemy Ci, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania informatyczne do zautomatyzowania procesów produkcyjnych oraz zarządzania poszczególnymi działami organizacyjnymi. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy i osobiście zadbamy o to, aby zostały one wdrożone szybko i z zachowaniem wszelkich niezbędnych procedur. Zajmujemy się też organizacją szkoleń z zakresu IT dla pracowników firm.

Oprogramowanie

Pragniesz, aby Twoja firma pracowała na jak najlepszych oprogramowaniach?

Zapytaj o Oprogramowanie

Rozumiemy tę potrzebę. Sami wykorzystujemy w swej pracy najlepsze i najnowocześniejsze programy i to samo zagwarantujemy również Tobie. To nie tylko Office365, Windows Server czy innowacyjne systemy do wideokonferencji. Zajmiemy się wdrożeniem w Twojej firmie najlepszych systemów ERP, takich jak: Comarch, Optima, Symfonia, Microsoft Navision czy Prestiż.

Sprzęt

Potrzebujesz innowacyjnego i bezawaryjnego sprzętu, który posłuży Twojej firmie przez wiele lat?

Zapytaj o Sprzęt

W ramach świadczonych przez nas usług IT doradzimy Ci w kwestii wyboru najlepszego sprzętu. Nasza współpraca z uznanymi światowymi producentami sprzętu komputerowego, stanowi dla Twojej firmy najlepszy gwarant zaopatrzenia się w najwyższej jakości urządzenia. Organizujemy prezentacje nowoczesnego sprzętu wielofunkcyjnego dla biur. Nie musisz martwić się o dokonywanie bieżących przeglądów technicznych. Tym zajmie się nasz serwis IT.

Secure IT

Obawiasz się niespodziewanego wyłączenia, zniszczenia czy kradzieży zasobów Twojej firmy?

Zapytaj o Secure IT

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych zagadnień w dzisiejszych czasach. Przy ciągle nasilających się cyberatakach, odpowiednie podejście do bezpieczeństwa w firmie pozwoli uniknąć oraz zabezpieczyć przed nieoczekiwanym włamaniem czy kradzieżą danych. Co w skutkach może być nie tylko kosztowne, ale także doprowadzić do zablokowania firmy. Dlatego my doradzamy i proponujemy rozwiązania, które mają zapobiegać nieprzewidzianym atakom.

Backup IT

Obawiasz się utraty zgromadzonych na firmowych serwerach danych?

Zapytaj o Backup IT

Nasi specjaliści zdają sobie sprawę z ogromnej wagi tych informacji, dlatego dbają o systematyczne tworzenie kopii zapasowych, dzięki którym w razie uszkodzenia lub utraty danych można liczyć na ich szybkie odzyskanie. W razie konieczności nasza profesjonalna obsługa informatyczna sprawi, że łatwo i szybko odzyskasz bezcenne dane firmowe.

Administracja sieciowa

Przeraża Cię liczba zadań, które musi wykonać administrator sieci firmowej?

Zapytaj o Administrację sieciową

Zdecyduj się na nasze wsparcie informatyczne i szybko zapomnij o tym problemie. Nasi specjaliści wezmą na siebie odpowiedzialność m. in.  za kontrolowanie pracy komputerów i innych związanych z nimi urządzeń, zarządzanie bazą użytkowników czy też zabezpieczanie sieci przed dostępem do niej nieuprawnionych podmiotów poprzez instalowanie zapór antywirusowych oraz bieżącą kontrolę ich działania. Dążymy też do ciągłego ulepszania sieci, na bieżąco wprowadzając aktualizacje jej funkcji. Kompleksowa opieka informatyczna nad siecią – to jest właśnie to, na co możesz liczyć z naszej strony.

Monitoring IT

Chcesz zagwarantować firmowym systemom komputerowym sprawne działanie?

Zapytaj o Monitoring IT

Niezbędny jest profesjonalny monitoring ich funkcjonowania. Specjaliści z naszej firmy IT na bieżąco nadzorują stan techniczny sprzętu i oprogramowania komputerowego. Sprawdzają też, jak przebiega proces wdrażania oraz realizacji nowych procedur. Dzięki temu można błyskawicznie wyeliminować wszelkie błędy i niedoskonałości w funkcjonowaniu systemu.